miercuri, 9 iulie 2014

Randuri de dragoste scrise de iubi meu


Te iubesc  pentru   ca  ,..  imi  alungi   singuratatea  intr-o lume  plina  aglomerata   .
Te  iubesc  ca...  fara tine  si nu pot  sa ma regasesc .
Te iubesc  pentru  ca  simplele  banalittati   pe  care   le  faci , pentru   linistea  darurita ,  clipelor   alaturi     de tine.
Te   iubesc pentru  ca ma alinti  ,pentru ca ma atingi  ,pentru   ma imbratisezi .
Te  iubesc enorm ,esti    sensul vetii mele .

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Hello decembrie:Ganduri decembrie

A Mai   trecut  un an din viata mea; A  Venit  decembrie. plin  de  bucurii. In  decembrie m-am  nascut  eu.  si cred  ca sunt ...