Romantica .Don't worry,Be Happy !Love saves The Day , A iubi inseamna a ierta !! Gaseste curajul de fi tu insuti, chiar daca inca nu stii cine esti ! Viata este frumoasa merita traita fiecare clipa. Gandeste pozitiv!! M-am culcat si am visat ca viata era fericire M-am trezit si am vazut ca viata era datorie Mi-am facut datoria si fericirea a venit!!
sâmbătă, 6 octombrie 2018
Viata.,
O viata fericita nu exista poate o viata fara, intuneric
.Viata are sens sensul ei este suferinta. iubire, iertare, credinta, , sa iubim pe ceilalati
Viata mea uneori este frumoasa uneori nu. viata mea , cu oameni buni, oameni care li .cunosc mai putin pe Dumnezeu.
Viata, este ,facuta sa cautam adevarul , si linistea sufletesca,
Viata,, mea, este un apus sau un rasarit. de soare
Daca, m-as fi nascut inca data tot pe tine te voi iubi.
. In viata , trebuie sa invatam sa fim fericiti
Sensul Vietii , este iubire
Sensul ei este libertatea esti liber sa alegi pentru viata
Viata mea a inceput , intr-o zi de iarna a inceput povestea vieti. mele.
Viata mea este inchinta lui Dumnzeu.
Nefericirea vetii, sare o singura cauza lipsa de DUMNEZEU,
Viata este data de Dumnezeu.
Viata in luna octombrie este plina de bucurie.Scopul vietii sa te bucurii de ea
Fii multumit de viata ta,
Iubirea , iertare, iti vindeca viata..
Nu se poate o viata fara dragoste. , daca, nu iubesti nu ai cum sa traiesti.
Pentru uni dinte oameni viata nu are nici sens
Sa te bucuri de viata ta . in fiecare care zi cand te trezesti
Viata mea este optimista si frumoasa.
Adevarata. viata este in cer.
Iubeste-ti fericita
Viata mea este plina de culoare.
Viata mea este ca lumina soarelui de toamna
Viata me este o prelungita bucurie
Viata cu tine este minunta, insa poate fi doar o placere
Ocupa_ti viata, cu lucurile care conteaza
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Hello decembrie:Ganduri decembrie
A Mai trecut un an din viata mea; A Venit decembrie. plin de bucurii. In decembrie m-am nascut eu. si cred ca sunt ...
-
Iubim toamna Toamna este iubire Am in dragoste toamna Visez mereu la dragoste. cand vine toamna Nu v...
-
Sa ierti o persoana, fiecare data o persona este dovada. iubirii in Octombrie. S iubesti , si sa ierti, este...
Bună Miriam! Frumos scri.
RăspundețiȘtergereBravo! Myriam
RăspundețiȘtergereFelicitări! pentru tot ce scrii
//Marian//