M-am
nascut intr-o zi de iarna, in decembrie, in Bucuresti, din cauza unor probleme
la nastere sufar de o boala , numita tetrapareza spastica ..insa acum ma
descurc singura, am fost rau de tot nu puteam sa fac mai nimic Insa , am mers
la centre de recuperare si am facut tratement carem-a ajutat foarte mult .. sa
ma reacuprez,familia mea s-a ocupat de mine, a fost langa mine mereu . Multi
ani am stat in orasul Busteni acolo am facut si scoala clasele primare .Mi-am
facut prieteni cu care si acum tin legatura . Imi place acolo ,,a fost o
perioda frumoasa din viata mea, facem de 1 iunie serbare si de Craciun , ne
plimbam,,am stat pana la 18 ani acolo.
Cele mai frumose amintiri ale mele Sunt : Cand am fost Alba , la mare , la munte ,, , cand mergem cu toti .,,era minunat .. .ce imi place sa fac : sa citesc carti de psihologie si romane cartile mele preferate sunt: Alchimistul pe culmele disperarii.
cum sunt eu sunt : o persona sensibila, optimista uneori incerc sa fiu si buna , comunicativa , sociala,, , si imi place viata asa cum este ,, cred ca am o viata frumoasa sunt iubita si asta conteza cel mai mult.Mereu am sperat cunosc un baiat bun… la sfasitul anului 2012 in decembrie am intalnit un baiat foarte bun si frumos , inteligent , care ma intelege , care ma iubeste mult ,, am facut cu el multe lucuri deosebite,imi doresc sa fiu cu el intotdeauna ,, si ii doresc tot binele din lume. pentru ca el ma face sa ma simt bine si ma face cu adevarat fericta si il iubesc mult foarte mult, .. Imi doresc sa am un scop in viata sa sa fac ceva util, , si sa fiu sanatosaa
Cele mai frumose amintiri ale mele Sunt : Cand am fost Alba , la mare , la munte ,, , cand mergem cu toti .,,era minunat .. .ce imi place sa fac : sa citesc carti de psihologie si romane cartile mele preferate sunt: Alchimistul pe culmele disperarii.
cum sunt eu sunt : o persona sensibila, optimista uneori incerc sa fiu si buna , comunicativa , sociala,, , si imi place viata asa cum este ,, cred ca am o viata frumoasa sunt iubita si asta conteza cel mai mult.Mereu am sperat cunosc un baiat bun… la sfasitul anului 2012 in decembrie am intalnit un baiat foarte bun si frumos , inteligent , care ma intelege , care ma iubeste mult ,, am facut cu el multe lucuri deosebite,imi doresc sa fiu cu el intotdeauna ,, si ii doresc tot binele din lume. pentru ca el ma face sa ma simt bine si ma face cu adevarat fericta si il iubesc mult foarte mult, .. Imi doresc sa am un scop in viata sa sa fac ceva util, , si sa fiu sanatosaa
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu