marți, 14 ianuarie 2014

Povestea mea

M-am nascut intr-o zi de iarna, in decembrie, in Bucuresti, din cauza unor probleme la nastere sufar de o boala , numita tetrapareza spastica ..insa acum ma descurc singura, am fost rau de tot nu puteam sa fac mai nimic Insa , am mers la centre de recuperare si am facut tratement carem-a ajutat foarte mult .. sa ma reacuprez,familia mea s-a ocupat de mine, a fost langa mine mereu . Multi ani am stat in orasul Busteni acolo am facut si scoala clasele primare .Mi-am facut prieteni cu care si acum tin legatura . Imi place acolo ,,a fost o perioda frumoasa din viata mea, facem de 1 iunie serbare si de Craciun , ne plimbam,,am stat pana la 18 ani acolo.
Cele mai frumose amintiri ale mele Sunt : Cand am fost Alba , la mare , la munte ,, , cand mergem cu toti .,,era minunat .. .ce imi place sa fac : sa citesc carti de psihologie si romane cartile mele preferate sunt: Alchimistul pe culmele disperarii.
cum sunt eu sunt : o persona sensibila, optimista uneori incerc sa fiu si buna , comunicativa , sociala,, , si imi place viata asa cum este ,, cred ca am o viata frumoasa sunt iubita si asta conteza cel mai mult.Mereu am sperat cunosc un baiat bun… la sfasitul anului 2012 in decembrie am intalnit un baiat foarte bun si frumos , inteligent , care ma intelege , care ma iubeste mult ,, am facut cu el multe lucuri deosebite,imi doresc sa fiu cu el intotdeauna ,, si ii doresc tot binele din lume. pentru ca el ma face sa ma simt bine si ma face cu adevarat fericta si il iubesc mult foarte mult, .. Imi doresc sa am un scop in viata sa sa fac ceva util, , si sa fiu sanatosaa 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Hello decembrie:Ganduri decembrie

A Mai   trecut  un an din viata mea; A  Venit  decembrie. plin  de  bucurii. In  decembrie m-am  nascut  eu.  si cred  ca sunt ...