luni, 23 decembrie 2013

Sarbatori fericite!

Suntem in luna decembrie ,sarbatorile sunt aici si sunt foarte fericita.Pe 14 decembrie a fost ziua mea ,una din cele mai frumoase aniversari din viata mea.Am avut alaturi majoritatea persoanelor dragi mie si vreau sa le multumesc pe acesta cale:mama surorile mele,iubitul meu si prietenii mei .
 Iubesc iarna ,iubesc zapada si ma rog sa ninga.Pentru anul care vine imi doresc sa devin o persoana mai buna si sa invat multe lucruri noi.    Va  doresc  la  toti un   Craciun  fericit si  plin      de   dragoste   si  cu multe realizari .  Craciunul  este   special  pentru  mine, astept     de fiecare  data cu nerabdare   sa  facem bradul.imi place mirosul de cetina in casa .  Mirosul de cozonac ma face sa zambesc si sa "salivez" in acelasi timp.Nici colindele nu lipsesc din casa ,ma fac sa ma simt din nou copil si imi umplu sufletul de bucurie.
    Daca am suparat pe cineva anul acesta imi cer scuze si eu va iert pe toti care mi-ati gresit mie.Sa lasam supararile deoparte si sa ne bucuram de prezent,de acest sezon minunat.


Ma simt fericita si iubita si sper ca toata lumea sa aiba parte de aceleasi lucruri ca mine.Va urez tot binele din lume si SARBATORI FERICITE!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Hello decembrie:Ganduri decembrie

A Mai   trecut  un an din viata mea; A  Venit  decembrie. plin  de  bucurii. In  decembrie m-am  nascut  eu.  si cred  ca sunt ...