Primavara totul este vesel si verde.
Soarele .,rasare aproprie in fiecare zi , dar si ploua mult.
Primavara este perioada anului cand soarele , este arazator ca si vara.
.Pasarile calatoare se intorc tarile indrepatate In primele zile de primavara
Primavara totul este limped.
Primavara oamenii se pregatesc de semanat , de pus rasaduri si este un peisaj superb,la tara.
Luna martie, simbolizeaza venia primaverii si totodata luna femeilor, luna in care ,ele se simt cele mai iubite si fericite , oricum, noi fetele suntem mult mai speciale ca si barbati .
Primavara este ca un cant de copil .adica, ,primavara este linistita.
Primavara are parafum.
Primavara , nu mai ai neveie de ceas sa de trezesti, dimineata. este atat de luminoasa in cat razele soarelui patrund prin camera ta si te trezeste automat.
Primavara totul rade , danseaza si se bucura.
Cerul este mult mai senin in toiu primaverii.
Primavara este simfonia florilor.
Primavara, este o sarbatoare permaneta.
Cel mai mult imi place primavara ca ,ne incalzeste inimile.
Primavara te plimb in parc, desi primavara si vara parcurile sunt pline .
Primavara parca te nasti pentru a doua oara.
Dragostea pluteste in arer primavara!
Primavara, este, alt ritm de viata, alt timp.
Fiecare primavara este unica.
Primavara,: este , un vis ,.nepatruns de :gandurile mele.
Primavara. are ; culoare,ca si fiecare anotimp .
Primvara, ma face sa, gandesc pozitiv sa am un nivel de sine , ridicat.
Va doresc :o primavara. minunata,. cu dragoste , sanatate si fericire!!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu