Astazi o zi de primavara frumoasa m-am gandit sa scriu despre mine insa,hmm imi este greu sa scriu despre mine sunt o persoana sincera.. si tot odata dificila, am incredere, in mine si nu renut nicioadata sunt optimista ,,sentimentala si ma bucur din orice ca un copil naiv traiesc fiecare stare emotionala in parte uneori imi schimb parerile opinile, starile , des stiu ca, nu este bine asta dar...
M-am intrebat uneori cine sunt eu : sunt o finta unica cu parul creat, brunet, cu ochii negri, sunt chiar draguta daca ma gandesc putin, dar sunt inteligenta.
M-am intrebat uneori cine sunt eu : sunt o finta unica cu parul creat, brunet, cu ochii negri, sunt chiar draguta daca ma gandesc putin, dar sunt inteligenta.
Sunt o: fata fericita , chiar daca inca nu am un job , nu am o ocupatie , zinica tot ma consider o finta , Happy am :o familie care ma iubeste si un iubit.
Imi place mult sa ma plimb si sa citesc, iar vara asta vreau sa fie ceea mai tare!
Imi este dor de mare si de varurile marii astept cu nerabdare, sa vad . ,,marea din nou si chiar zile acestea am fost la mare , si am vrut parte de o zi superba cu mult soare.
Oricand este frumos la mare , sunetul marii ma facineaza si zona litoralul.
Unii nici nu viseaza la mare au vazut-o doar de la televizor .
Acesta primavara a fost minunata pentru toti , cred ca si vara acesta o sa avem momente de bucurie.
Fericirea din viata mea este ca am o familie si cativa prieteni, sau amici care ma iubesc .
Hm Ce este fericirea..? Fericirea se regaseste in lucruri simple , in ,persoanele pe care le iubim , in natura, in dragoste, in ceea ce iti place sa faci .
Voi continua sa scriu despre natura si despre mine : Luna ; Mai ceea mai frumoasa luna de vara am vrut zile bune , zile mai putin bune, insa , tot ce conteaza, este ca am vrut momente speciale alturi de cei dragi .De ceva vreme imi place vara , si soarele care rasare la 6 dimineata si apune seara traziu si ploile care apar uneori din senin,, si furtuna care vine din tot data pe strazile Bucurestiului .
Natura, imi ofera mereu prilejul sa fiu etuziasmata de viata. Desi viata este pentru toti este complicata , insa nu trebuie sa ne fie frica ea.
M-am cautat mereu pe mine insumi insa cred ca, nu voi stii niciodata cu adevarat cine sunt:
Nu sunt nimic alceva decat.:ceea ce gandesc si ceea ce visez, iar viata mea este doar un vis.
Oricand este frumos la mare , sunetul marii ma facineaza si zona litoralul.
Unii nici nu viseaza la mare au vazut-o doar de la televizor .
Acesta primavara a fost minunata pentru toti , cred ca si vara acesta o sa avem momente de bucurie.
Fericirea din viata mea este ca am o familie si cativa prieteni, sau amici care ma iubesc .
Hm Ce este fericirea..? Fericirea se regaseste in lucruri simple , in ,persoanele pe care le iubim , in natura, in dragoste, in ceea ce iti place sa faci .
Voi continua sa scriu despre natura si despre mine : Luna ; Mai ceea mai frumoasa luna de vara am vrut zile bune , zile mai putin bune, insa , tot ce conteaza, este ca am vrut momente speciale alturi de cei dragi .De ceva vreme imi place vara , si soarele care rasare la 6 dimineata si apune seara traziu si ploile care apar uneori din senin,, si furtuna care vine din tot data pe strazile Bucurestiului .
Natura, imi ofera mereu prilejul sa fiu etuziasmata de viata. Desi viata este pentru toti este complicata , insa nu trebuie sa ne fie frica ea.
M-am cautat mereu pe mine insumi insa cred ca, nu voi stii niciodata cu adevarat cine sunt:
Nu sunt nimic alceva decat.:ceea ce gandesc si ceea ce visez, iar viata mea este doar un vis.

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu