Iata ca a venit vara , in sfarsit.,ce bine !!
Vara totul rade si danseaza prin ploaie.
Vara indragostiti se iubesc neincetat, pe plaja pana la miezul noptii si nu mai tin cont de timpul care zboara caci sunt in lumea lor roz.
Miroase a flori de vara , a flori de mac, floarea soarelui care este ca un soare care rasare. Zori diminetii miroase a vara nebuna si a copacii verzi si vii, si a povesti de dragoste.
Inceputul vara este cu ploi , uneori si oameni sunt fara chef din cauza caldurii nabusitoare care ne zapaceste.
Vara are o fire salbatica ca,un copil rebel.
Zile de vara sunt mai lungi si mai arzatoare ca, celelalte zile din celelalte anotimpuri .
Fiecare vara are povestea ,cantecul si amintrile ei .
Vara trecuta imi aminste de tine si de zambetul tau.
Iar vara aceasta poate ca , vom trai clipe fericite impreuna.
Vara toti evadam la mare ,mai fericiti . Gara este plina de calatori ,si bagaje imprastiate, pe peronul jos asa este vara un haus total .
Vara la mare este sezonul festival , toata lumea fuge din oras .
Frumos este vara la mare. Marea este linistita ori agitata pescarusi sunt si ei pe malul marii , soarele este stralucitor , nisipul este fierbinte , toti cei care merg in toii verii la mare se bucura de zilele insorite .
Mie nu prea imi place in plina vara la mare pentru sunt prea multi oamenii si atunci vacanta ta nu va fi o relaxare caci un mare stres, ,, o nebunie ce mai frumos la mare este toamna in septembrie cand sunt doar eu si mare fara sa ne deranjeaza nimeni , doar sa aud ecoul pasarilor ratacite; Atunci este perfect la mare si totul este ca un vis, din care nu ai vrea sa te trezesti
Vara din firea ei este zbuciumata ca si un copac batut de vant.
Vara fiecare dintre noi traim o poveste de iubire.
Am mullte amintri vara la munte, la mare, si la recuperare medicala.
Vara este o iubire care incepe primavara si se tremina toamna..
La inceputul verii este ziua copilul , in fiacare om exista o inima de copil.Mai frumoasa ca vara este toamna aurita.
Vreau sa cred ca o sa am o vara minunata fara griji , o vara ca in basme cu zane cu flori in par.Vara cerul este albastru ,senin ,cam tot timpul.. , doar din cand in cand mai apare cate un nor gri pe el. Dupa ploaie vara apare curcubeu in mii si mii de culori .Vara lumina soarelui ne incalzeste privilire cele reci.Vara orasul printe viata. Vara este o nebunie sa, honaiesti padurile verzi si , pline de copaci batrani ,in padure si mereu o sa regaste linistea vetii tale.
Vara o pata de umbra este un stop de fericire pentru mine.
Ploaia , de vara care m-a udat ieri a fost ca o alinare.
Ma intorc in fiecare vara la mare, de fiecare data fiindca ea, este prima mea dragoste eterna.
Un camp cu flori vara pare un tablu pictat. Zilele de vara vor trece repede ca o singura zi. iar, toamna se va astrne si natura se preschimba, in bogatia rodelor.
Doar o amintrile vor ramane vara , o data cu trecerea timpului.
Vara este ca , un vant cald venit din Africa de nord.
Uneori vara este sufocanta, si te face sa lesini., si iti taie pofta de mancare.
Vara se termina scoala si copiii intra in vacanta ceea mare este o bucurie ei
Vara este dragoste si tacerea din inima mea..Amintri frumoase , amintri de neuitat am vara , la munte la mare , si la sanatoriu de recuperare, fizica si medicala.
Vara este timpul pentru libertate, pentru prieteni, este timpul sa te distrezi cat doresti. Gandurile mele vara sunt minunate , ca o zi superba de luna lui august, pe care o ador , imi plac serile de august , ca sunt mai racaroase si mai blagine, ca cele lunii ale verii .Mie mi-ar placea vara sa aleg desculta prin ploaie . Ploaia ma face sa ma indragostesc (din nou , si sa fiu iubita cu adevarat. trebuie sa ne gandim ca, ne va iubi cineva nebuneste si totul roz minunat , in viata noastra, insa iubirea este: adevarata este ceea pe care o are Dumnezeu pentru noi)
Zambetul generos , unei persoanei dragi, .imi aduce bucuria intr-o zi de vara cu nori negri..
Iubirea de-o vara poate schimba totul in viata ta.
Prima zi de Vara astazi 21 iunie a plouat mult. . in Bucuresti asa cum nu mai plouat demult , sunt placut suprinsa de inceputul verii. Ploile de vara sunt ca certurile dintre indragosti trec rapid . Ar trebuie sa existe eterna vara in inimile noastre. Atunci cand noi suntem fericit , vor exista zile de vara fericite!! Pastreaza-ti increderea in toate lucrurile frumoase . Vara este timpul numai bun pentru relaxare la umbra unui copac , cu o carte buna in mana. Vara multi dintre noi pierdem timpul
Vara oricand e bine sa visezi ca esti pe insula minunata alaturi de iubitul iubita. O vara perfecta este atunci cand iubesti apusul soarelui . Doar amitrile au mai ramas din vara adolescenta mea complicata. O mie de verii daca as fii trait tot ar fi prea putine sa te iubesc. Poate ca in unele zile din acesta vara soarele nu mai iese din mare, ca anul trecut.. Vara la fel ca si primavara iubesc soare, si luna ele ma fac sa fiu mai buna. Vara reprezinta: Briza mari, sare si soarele.. Vara va fi mereu o renastere . A privit cerul vara, este bucurie for me. Verile scurte sunt ca si noptiile de iarna. Cine stie oare cate suprize placute vom avea vara asta . Cat as vrea sa mai traiesc verii de alta data cand mergeam cu familia mea in vacanta, erau atat de frumosi , acei anii , insa au trecut, si nu sa mai se intorc niciodata. Gandul meu zboara vara in destinatii noi dar gandurile pot ramane doar un vis si atat. Daca te-aifi trezit singur, intr-un oras , in miez de vara, ar fi ceea mai tare , experienta. Vara ar putea o calatorie.. Vara totul este o transformare.. Vara asta dragostea este ca o furtuna . Vara am avut stari de agitati, insomni , nervozitate, si dureri. insa orice durere se schimb in fericire..Vara suntem ca, pasari calatoare , plecam dintr-un oras in altul. .
In orice zi , in orice anotimp , in orice vreme in orice timp , in oricemoment, dificil, ca in orice vara va aparea curcubeu dupa fiecare ploaie de vara!!
Vara dragostea este ca un vin sec. Sa nu uitam nicicand de ceea mai fericita vara a noastra, sa nu uitam de lucrurile care ne fac sa zambim. nici sa nu incetam a crede in visele pe care deca vara ni -le poate indeplini.
In acesta vara, singuratica am invatat sa iubesc din nou simplitatea lucrurilor si si iert si uite asa fericirea , si dragostea mi-au umplut sufletul de energie pozitiva.
Vara la mare este sezonul festival , toata lumea fuge din oras .
Frumos este vara la mare. Marea este linistita ori agitata pescarusi sunt si ei pe malul marii , soarele este stralucitor , nisipul este fierbinte , toti cei care merg in toii verii la mare se bucura de zilele insorite .
Mie nu prea imi place in plina vara la mare pentru sunt prea multi oamenii si atunci vacanta ta nu va fi o relaxare caci un mare stres, ,, o nebunie ce mai frumos la mare este toamna in septembrie cand sunt doar eu si mare fara sa ne deranjeaza nimeni , doar sa aud ecoul pasarilor ratacite; Atunci este perfect la mare si totul este ca un vis, din care nu ai vrea sa te trezesti
Vara din firea ei este zbuciumata ca si un copac batut de vant.
Vara fiecare dintre noi traim o poveste de iubire.
Am mullte amintri vara la munte, la mare, si la recuperare medicala.
Vara este o iubire care incepe primavara si se tremina toamna..
La inceputul verii este ziua copilul , in fiacare om exista o inima de copil.Mai frumoasa ca vara este toamna aurita.
Vreau sa cred ca o sa am o vara minunata fara griji , o vara ca in basme cu zane cu flori in par.Vara cerul este albastru ,senin ,cam tot timpul.. , doar din cand in cand mai apare cate un nor gri pe el. Dupa ploaie vara apare curcubeu in mii si mii de culori .Vara lumina soarelui ne incalzeste privilire cele reci.Vara orasul printe viata. Vara este o nebunie sa, honaiesti padurile verzi si , pline de copaci batrani ,in padure si mereu o sa regaste linistea vetii tale.
Vara o pata de umbra este un stop de fericire pentru mine.
Ploaia , de vara care m-a udat ieri a fost ca o alinare.
Ma intorc in fiecare vara la mare, de fiecare data fiindca ea, este prima mea dragoste eterna.
Un camp cu flori vara pare un tablu pictat. Zilele de vara vor trece repede ca o singura zi. iar, toamna se va astrne si natura se preschimba, in bogatia rodelor.
Doar o amintrile vor ramane vara , o data cu trecerea timpului.
Vara este ca , un vant cald venit din Africa de nord.
Uneori vara este sufocanta, si te face sa lesini., si iti taie pofta de mancare.
Vara se termina scoala si copiii intra in vacanta ceea mare este o bucurie ei
Vara este dragoste si tacerea din inima mea..Amintri frumoase , amintri de neuitat am vara , la munte la mare , si la sanatoriu de recuperare, fizica si medicala.
Vara este timpul pentru libertate, pentru prieteni, este timpul sa te distrezi cat doresti. Gandurile mele vara sunt minunate , ca o zi superba de luna lui august, pe care o ador , imi plac serile de august , ca sunt mai racaroase si mai blagine, ca cele lunii ale verii .Mie mi-ar placea vara sa aleg desculta prin ploaie . Ploaia ma face sa ma indragostesc (din nou , si sa fiu iubita cu adevarat. trebuie sa ne gandim ca, ne va iubi cineva nebuneste si totul roz minunat , in viata noastra, insa iubirea este: adevarata este ceea pe care o are Dumnezeu pentru noi)
Zambetul generos , unei persoanei dragi, .imi aduce bucuria intr-o zi de vara cu nori negri..
Iubirea de-o vara poate schimba totul in viata ta.
Prima zi de Vara astazi 21 iunie a plouat mult. . in Bucuresti asa cum nu mai plouat demult , sunt placut suprinsa de inceputul verii. Ploile de vara sunt ca certurile dintre indragosti trec rapid . Ar trebuie sa existe eterna vara in inimile noastre. Atunci cand noi suntem fericit , vor exista zile de vara fericite!! Pastreaza-ti increderea in toate lucrurile frumoase . Vara este timpul numai bun pentru relaxare la umbra unui copac , cu o carte buna in mana. Vara multi dintre noi pierdem timpul
Vara oricand e bine sa visezi ca esti pe insula minunata alaturi de iubitul iubita. O vara perfecta este atunci cand iubesti apusul soarelui . Doar amitrile au mai ramas din vara adolescenta mea complicata. O mie de verii daca as fii trait tot ar fi prea putine sa te iubesc. Poate ca in unele zile din acesta vara soarele nu mai iese din mare, ca anul trecut.. Vara la fel ca si primavara iubesc soare, si luna ele ma fac sa fiu mai buna. Vara reprezinta: Briza mari, sare si soarele.. Vara va fi mereu o renastere . A privit cerul vara, este bucurie for me. Verile scurte sunt ca si noptiile de iarna. Cine stie oare cate suprize placute vom avea vara asta . Cat as vrea sa mai traiesc verii de alta data cand mergeam cu familia mea in vacanta, erau atat de frumosi , acei anii , insa au trecut, si nu sa mai se intorc niciodata. Gandul meu zboara vara in destinatii noi dar gandurile pot ramane doar un vis si atat. Daca te-aifi trezit singur, intr-un oras , in miez de vara, ar fi ceea mai tare , experienta. Vara ar putea o calatorie.. Vara totul este o transformare.. Vara asta dragostea este ca o furtuna . Vara am avut stari de agitati, insomni , nervozitate, si dureri. insa orice durere se schimb in fericire..Vara suntem ca, pasari calatoare , plecam dintr-un oras in altul. .
In orice zi , in orice anotimp , in orice vreme in orice timp , in oricemoment, dificil, ca in orice vara va aparea curcubeu dupa fiecare ploaie de vara!!
Vara dragostea este ca un vin sec. Sa nu uitam nicicand de ceea mai fericita vara a noastra, sa nu uitam de lucrurile care ne fac sa zambim. nici sa nu incetam a crede in visele pe care deca vara ni -le poate indeplini.
In acesta vara, singuratica am invatat sa iubesc din nou simplitatea lucrurilor si si iert si uite asa fericirea , si dragostea mi-au umplut sufletul de energie pozitiva.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu