Romantica .Don't worry,Be Happy !Love saves The Day , A iubi inseamna a ierta !! Gaseste curajul de fi tu insuti, chiar daca inca nu stii cine esti ! Viata este frumoasa merita traita fiecare clipa. Gandeste pozitiv!! M-am culcat si am visat ca viata era fericire M-am trezit si am vazut ca viata era datorie Mi-am facut datoria si fericirea a venit!!
luni, 7 martie 2016
Proza de dragoste
Proza de dragoste . Tu esti tot ce im doresc Esti lumina mea Esti finta mea,.
Toate gandurle mele sunt despre tine. Tu esti centrul universului meu.
Imi este dor, de ochi tai si de tine.,. Tu esti ca o ploaie de vara... ca un soare
In iubirea divinitatii te vad pe tine.
Chipul tau li vad mereu in mintea mea. Esti ca pasare in vant
Dorul meu nespus, tu esti la fel si alinare . Esti vara mea..
Raza mea de soare tot tu esti .
As vrea sa am mai aproape
inima mea
Cand nu sunt cu tine sunt trista.,tu ma faceti ceea mai fericita, ma faci sa ma simt iubita.
Nimeni nu ma va iubi mai mult ca tine.
A fost iubirea mea. vei fi iubirea mea.. si eu te voi iubi.
Cel mai frumos, faptul ca, o sa ne intalnim candva pentru ca, dragostea adevarata exista.
As trai cu tine tot timpul te -as iubi tot pe tine, daca m-as naste din nou insa tu vei ramane pentru mine o speranta ca te voi intalni intr-un an al vetii mele.
Dragoste este lupta
Dragostea are rabdare.
Dragoste nu se manie
Dragostea invige
Dragostea mea esti tu. Natura si ea vrea sa ne gasim si sa ne iubim pe veci dar , poate nu este scris sa ne vedem si ne este scrisa singuratate curda. Te astept de un secol si tot nu vii. Dragostea , dintre noi este ca , un tradrafir cu spin.
ca poate candva te voi intalni ma face sa fiu optimista si zabitoare .
Estii amorul meu . nespus esti petale de flori
Amintria .. unei iubiri este frumoasa pentru ca tu mereu mai iubit si inca ma iubesti. Prima iubire nu se uita niciodata , prima iubire este unica prima iubire nu se uita primele atingeri primul sarut.
Totusi este iubire, intre noi , o iubire, tacuta si secreta.
Cel ma dragut ar fi sa ne iubim pana la sfrasitul lumi.
Te iubesc. cu gandul si cu toata inima mea.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Hello decembrie:Ganduri decembrie
A Mai trecut un an din viata mea; A Venit decembrie. plin de bucurii. In decembrie m-am nascut eu. si cred ca sunt ...
-
Iubim toamna Toamna este iubire Am in dragoste toamna Visez mereu la dragoste. cand vine toamna Nu v...
-
Sa ierti o persoana, fiecare data o persona este dovada. iubirii in Octombrie. S iubesti , si sa ierti, este...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu