Pastelele, repezinta invirea
iertare , iubire, credinta.. pace, liniste, sufletesca,, speranta... sarbatoarea.
Pastele, se sarbatoreste
in familie, acasa , cu prieteni. si saraci
trebuie, sa, aiba pastele lor De pasti, trebuie
, sa avem suflete luminate , sa avem sufletul eliberat, de pacate., si sa avem inima linistita
Paste , este verde , ca, iarba.
Pastele asta poate, ca, va fi frumos,,. . De pasti ai anumite
sentimente .adanci. de smerenie , . si de puritatea. Pastele este accea zi
in care, trebuie ,. sa fim mai buni mai iertatori. sa iubim pe aproprie . pastele, este ca o eternitate. Pastele e ca o primavara , cu ., flori inaite de pasti este ziua Florilor..
Pastele , este contamplare, o supriza., pastele este o daruie,
Sarbatorea pastelui este la cateva zile distanta si emotii.,., oare, cum o sa fie,-. ., Vreau sa fiu , fericita anul de , Pasti sa ma bucur si sa zambesc.. nu vreau sa fiu trista in nici -o sarbatoare, caci vreau sa ma bucur..
de tot , de viata, mea, de prieteni de familie,,. de cei dragi mie
Paste este Craciun verde. .
Pastele este pozitiv , e luminat ,, ca o noapte cu luna plina..
Pastele este despre, vara si primavara.
Dragostea Pastelui patrunde prin cugetul sufletului meu. Paste ceva ce continua
Idei de Pasti,.. Poate ,,, . o sa. fie. frumos si chiar, Super.
am fost cu un prieten, la cinema la mal si la biserica , si in parc, a fost coll
Pasti , o zi speciala, ,, , de , care imi voi aminti
iertare , iubire, credinta.. pace, liniste, sufletesca,, speranta... sarbatoarea.
pastelui cea mai veche si ce mai, importanta. este lumina dintre oamenii,,. Pastele este o bucurie... interioara o schimbare.. o minune.
.Pastele tot timpul este , primavara.. si duminica.., si de fiecare data ploua. Toata, lumea, astepta mini vacanta de pasti., . , si de data asta pastele pica, in mai.. ... ce bine Ganduri le de Pasti sunt vesele. si tot. o data, am o melancolie.Pastele, se sarbatoreste
in familie, acasa , cu prieteni. si saraci
trebuie, sa, aiba pastele lor De pasti, trebuie
, sa avem suflete luminate , sa avem sufletul eliberat, de pacate., si sa avem inima linistita
Paste , este verde , ca, iarba.
Pastele asta poate, ca, va fi frumos,,. . De pasti ai anumite
sentimente .adanci. de smerenie , . si de puritatea. Pastele este accea zi
in care, trebuie ,. sa fim mai buni mai iertatori. sa iubim pe aproprie . pastele, este ca o eternitate. Pastele e ca o primavara , cu ., flori inaite de pasti este ziua Florilor..
Pastele , este contamplare, o supriza., pastele este o daruie,
Sarbatorea pastelui este la cateva zile distanta si emotii.,., oare, cum o sa fie,-. ., Vreau sa fiu , fericita anul de , Pasti sa ma bucur si sa zambesc.. nu vreau sa fiu trista in nici -o sarbatoare, caci vreau sa ma bucur..
de tot , de viata, mea, de prieteni de familie,,. de cei dragi mie
Paste este Craciun verde. .
Pastele este pozitiv , e luminat ,, ca o noapte cu luna plina..
Pastele este despre, vara si primavara.
Dragostea Pastelui patrunde prin cugetul sufletului meu. Paste ceva ce continua
Idei de Pasti,.. Poate ,,, . o sa. fie. frumos si chiar, Super.
am fost cu un prieten, la cinema la mal si la biserica , si in parc, a fost coll
Pasti , o zi speciala, ,, , de , care imi voi aminti
mereu.. Un paste fercit!

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu