Romantica .Don't worry,Be Happy !Love saves The Day , A iubi inseamna a ierta !! Gaseste curajul de fi tu insuti, chiar daca inca nu stii cine esti ! Viata este frumoasa merita traita fiecare clipa. Gandeste pozitiv!! M-am culcat si am visat ca viata era fericire M-am trezit si am vazut ca viata era datorie Mi-am facut datoria si fericirea a venit!!
miercuri, 10 mai 2017
Ganduri Despre Mai
In mai nu ai voie sa fi trist nu are voie sa ai ganduri negative
Nu ai voie sa fii suparata
Nu ai voie sa ai lacrimi .
Caci in mai ai voie fericita sa te bucuri sa iubesti sa zambesti sa faci bucuri . si .
In mai am flat ca creieul face parte din suflet.
In mai te iubesc pentru ce esti .
in Mai ma pried printe strazile fara vise ,
In Mai cred ca suntem strain care ratacim prin univers
Exista iubire de mai care ne face sa fim mai bun, care ne face sa ne indragostim iar si iar
In mai sa cautam dragostea,, pace smerinea sufletul si lumina lui...,, sa fi avem inimi ... deschise .simt te vreau te astept. ca-n rai in luna lui mai
In Mai suntem cu gandul mai aproprie de mare de soare de vacanta..
Ma simt liber ma simt iubita , ma simt mai aproprie de cer in luna lui Mai
Cerul e t0t albastru mai..
In luna mai ma intreb de ce uni oameni nu au o relatie perfecta,, . o relatie perfecta este relativa nu stii ce va fii cum va fi.
In mai sunt matinala am ganduri emoti,, dorinte sentimente de dor.
Dragostea in mai este mai tacuta ca niciodata.
Mereu am asteptat sa fie mai decembrie.cele
e doua luni ale dragostei
In mai vreau sa ma simt bine, vreau sa ma simt speciala vreau sa ma simt intelepta,,,,, frumoasa destepta buna delicata smerita vreau sa simt ca iubesc
in Mai am inceput sa cred in povessti.
In mai cred in puteria minti si al universului daca pozitiv suntem optimisti avem incredere in noi toate ernergiile pozitive se intorc la tine .
In Mai dragostea este doua suflete se te intalnesc candva ,
In Mai fericire nu inseamna ceea ce iti doresti caci cea ce ai.
Tacerea,, intelepciunea, smerniam pricepe
Ploua in mai ploua si iar ploua si se lasa peste noi o tacere lunga cu absemna ale cuvitelor nerosite
In mai iti vor face toata ziua mai frumoasa.
In mai am fericire dar si melancolie si in suflet.
Im Mai noptile sunt lungi si plin de iubire divina
In mai am decis sa nu am vici sa fiu , curata in suflet.
In mai avem daruim un milon de zambete.
In Mai ne avem pe noi tu , si eu doua picaturi de ploaie
In mai suntem ca si stele pe cer.
In mai M-a plouat rau intr-o zi de duminica ploaia mi-a ajuns si prin ,, vine dar , asa se ma prinde ploaia in fiecare mai ..
In mai nu avem poze dar avem amintri,Mai May love suntem doar,, noi nebun lumii si dragostea noastra,
In mai suntem diferiti dar avem acelasi destine.
Mai am decis sa fiu sincera ,,, sincera.
in Mai sunt aici doar pentru tine sa ne iubi
In mai avem inimi desenate
La radio a anunat ca va vi soare , in curand
In mai ma voi vindeca in suflet,
Noi suntem spciali in Mai avem inimiile desenate
.In Mai as vreau sa ma scufund in tacere si in rugaciune in Mau suntem doar
In Mai tragem unii de alti incercand sa schimbam parereri.
In Mai suntem atat de diferiti. dar, la fel.
Mai suntem un univer de sentimete si trari suntem puternci si fragi
In mai am flat ca fiecare om are o mare taina. Cu toti visam la fericire.In mai am ganduri sfrantite , . , In mai astept un semn de la divinitate..
Am aflat In mai ca conceptia despre, viata,,,, orientare a inimii.
In mai viata e frumoasa daca zabesti in fiecare zi .
In mai este important sa pari fi fericit nu sa pari fericit.
In mai visez la iubire sunrt iubire.
In mai viata mea, este un veac
c de singuratate.
Imi place cum suna suna bine , suna super tare,
In mai fiecare om este
o intrebare din universul cu mi de stele.
Mai cum spunem este ceea frumoasa luna din an dupa decembrie tu imi aduci fericire tu imi aduci drgostea care nu exista.
draga Mai te iubesc si te mereu sa vii sa imi zambesti
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Hello decembrie:Ganduri decembrie
A Mai trecut un an din viata mea; A Venit decembrie. plin de bucurii. In decembrie m-am nascut eu. si cred ca sunt ...
-
Iubim toamna Toamna este iubire Am in dragoste toamna Visez mereu la dragoste. cand vine toamna Nu v...
-
Sa ierti o persoana, fiecare data o persona este dovada. iubirii in Octombrie. S iubesti , si sa ierti, este...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu