miercuri, 10 mai 2017

Ganduri Despre Mai




 In mai nu ai voie sa  fi trist nu are voie sa ai  ganduri   negative 
 Nu ai voie  sa  fii   suparata
 Nu ai   voie sa ai  lacrimi  .
 Caci in mai  ai voie fericita sa te bucuri  sa iubesti  sa zambesti sa faci bucuri .  si   .
 In mai    am  flat ca    creieul   face parte din  suflet.
  In mai    te iubesc  pentru ce esti .
 in Mai ma pried printe  strazile  fara vise , 
In  Mai cred ca suntem   strain  care ratacim  prin univers
   Exista iubire  de mai  care ne face sa fim mai bun, care ne face sa  ne indragostim iar si iar
 In mai sa cautam dragostea,, pace smerinea  sufletul si lumina  lui...,, sa fi  avem  inimi  ...  deschise .simt te   vreau  te astept.  ca-n  rai  in luna lui mai
In Mai  suntem cu gandul mai  aproprie   de mare  de soare   de vacanta..
Ma simt  liber ma simt iubita , ma simt mai aproprie de cer  in luna lui Mai
Cerul e t0t albastru mai..
In luna mai ma intreb  de ce uni oameni nu au o  relatie perfecta,,    .   o relatie perfecta    este  relativa   nu   stii  ce  va fii cum   va fi.
 In mai sunt matinala am  ganduri emoti,, dorinte sentimente de dor. 
Dragostea in mai este mai tacuta  ca niciodata.
Mereu  am  asteptat sa fie mai   decembrie.cele
e doua luni ale dragostei
In mai     vreau  sa ma simt  bine, vreau sa ma simt  speciala  vreau sa ma  simt intelepta,,,,,    frumoasa  destepta buna delicata smerita  vreau sa  simt ca iubesc
in Mai am inceput  sa cred in povessti.
 In mai  cred in puteria   minti si al  universului    daca  pozitiv   suntem optimisti   avem incredere in     noi toate ernergiile  pozitive se intorc la tine .
In Mai    dragostea  este doua suflete  se te intalnesc   candva     ,
 In Mai fericire nu inseamna   ceea ce iti doresti  caci  cea  ce ai.
 Tacerea,, intelepciunea, smerniam pricepe
  Ploua in mai ploua si  iar ploua si    se    lasa peste noi o  tacere lunga cu absemna   ale cuvitelor nerosite
  In mai  iti vor face toata ziua mai  frumoasa.
  In mai  am  fericire   dar si melancolie si in  suflet.
 Im  Mai  noptile sunt  lungi si plin  de iubire divina
 In mai am decis sa   nu  am  vici sa  fiu , curata in suflet. 
In  mai  avem    daruim un milon de zambete.    
 In Mai ne  avem   pe  noi  tu  ,  si eu     doua picaturi de ploaie
   In mai suntem ca  si stele pe   cer.
 In mai M-a plouat  rau  intr-o zi de duminica ploaia   mi-a ajuns si  prin ,,  vine   dar , asa se ma prinde ploaia   in fiecare mai   .. 
 In mai nu avem poze   dar avem  amintri,Mai  May love suntem doar,,   noi nebun lumii si dragostea    noastra,
In mai suntem  diferiti  dar   avem   acelasi destine.
Mai am decis sa fiu sincera ,,, sincera.
in Mai sunt aici  doar pentru  tine    sa  ne iubi
 In mai  avem inimi desenate   
La   radio  a anunat ca  va  vi soare ,    in curand
 In mai ma  voi  vindeca  in suflet,
Noi suntem  spciali in Mai   avem inimiile desenate
  .In Mai as vreau  sa ma    scufund in tacere si in rugaciune  in   Mau   suntem   doar
 In Mai   tragem unii de alti incercand    sa schimbam parereri.
 In Mai suntem   atat de diferiti. dar, la fel.
Mai suntem un  univer de sentimete   si trari  suntem puternci si    fragi
In mai am flat   ca fiecare om  are  o mare taina. Cu   toti  visam la    fericire.In mai am ganduri  sfrantite  ,  .   , In mai     astept un semn de la  divinitate..
 Am  aflat  In  mai ca conceptia despre,   viata,,,,       orientare   a inimii.
 In mai  viata e frumoasa daca zabesti in   fiecare zi .
In  mai este important sa    pari  fi fericit nu sa pari fericit.
  In mai visez la iubire  sunrt iubire.
In mai  viata mea,   este un veac
c de singuratate.
Imi  place cum suna suna bine , suna super  tare, 
 In  mai fiecare om  este
o intrebare    din universul cu mi de stele.
 Mai cum spunem  este  ceea  frumoasa luna din an  dupa decembrie tu imi aduci fericire tu imi aduci  drgostea  care nu exista. 
draga   Mai te iubesc si    te  mereu sa  vii sa imi zambesti

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Hello decembrie:Ganduri decembrie

A Mai   trecut  un an din viata mea; A  Venit  decembrie. plin  de  bucurii. In  decembrie m-am  nascut  eu.  si cred  ca sunt ...