Romantica .Don't worry,Be Happy !Love saves The Day , A iubi inseamna a ierta !! Gaseste curajul de fi tu insuti, chiar daca inca nu stii cine esti ! Viata este frumoasa merita traita fiecare clipa. Gandeste pozitiv!! M-am culcat si am visat ca viata era fericire M-am trezit si am vazut ca viata era datorie Mi-am facut datoria si fericirea a venit!!
miercuri, 20 septembrie 2017
Un nou inceput de toamna
Ma bucur mult de venirea toamnei sunt foarte fericita
28 de toamne am trait minunate cu oameni buni uneori oameni rai.. cu emoti cu tristeti cu zambete.. cu nolstagi ... cu prieteni adevarati sau ,,, prieteni fasi , ,, cu bucurie in suflet si cu speranta , curajul de a merge mai departe. cu minuni O da exista minuni daca crezi in ele. Amintri dragute am trait toamna ,, .. cu mult umor.
Oameni au nevoie oricand si toamna de dragoste. de lacrimi
de fericire ., intepciune , bunatate , sinceritate, trandretie de incredere , de frumosetie interioa , de pace de bune stare..,, .. de gesturi bune,,,,,,,,,.. de bucurie de oameni care sa fie oameni. Inceptul toamei a fost cu zile calde ca de vara,,,,........ cu ,,,dimineti reci. Toamna deja nu mai am nici-o treaa cu tine si ma simt Happy. Toamna sa fim crestini sa fim buni cu oamenii din jur nostru sa nu facem rau. sa nu raspunde cu duritate rautatilor.,,Toamna sa cautam drumul care duce sper iubirea divina
Te iubesc toamna.
Toamna imi place sa ma plimb printe fruzele maro,,,
Toamna ploua cu frunze auri si maro
Toamna inca te iubesc chiar daca esti un necunoscut, in ceata .
Iubirea este toamana viata este iubire asa pentru unii viata incepe tomana, Sa invam sa chiar toamna cand ploua afara si suntem tristi.
Tu esti bucuria mea toamna
Spunem o poveste despre tine.atunci cand soare dispere toamna
Iubire este un vis toamna,,
Au fost multe zile cu soare,,, toamna de parca vara de-abia a inceput.
Toamna este luminta
Imi doresc ca toamna sa ma suprinda cu ceva......
.Toamna este primavara mea
Sunt singura ca vom avea o toamna pozitiva cu dragoste , pace credinta,, ,, sanatate si bucuri...
Toamna asta nu am nevoie de iertare ta pentru ca stiu doar un om fara suflet,
Toamna inca ne mai iubim ca niste prosti....
Tu toamna ai plecat din viata mea .,
Toamna ne ascundem prin zidurile munte , .insa important este sa nu fie un zid intre noi si divinitate
A doua zi de toamna am , plouat. si a baut vantul
Vor fi multe zile cu soare toamna asta
Toamna fii ploaia mea
Tomana asta adu-mi toate visele le viata.
Toate zile de toamna imi vorbesc doar de tine.
Macar o zi sa mergem la munte la munte toamna asta si tot as fi bucurasa
Toamna ..putem atinge orice vis daca ne dorim cu adevarat..
O zi din viata mea sa fii cu mine toamna asta dar , este imposibil.
Cineva toamna asta a simtit disperarea pe chipul meu de avea pe iubit sau ,, sot , da nu trebuie sa gandesc la andesc la asta.. ,, Sa ne gandim ca,,, o sa avem o toamna frumoasa cu ganduri .. pozitive, cu speranta a mai spus asta,,
O zi de toamna superba este, atunci cand dimineata un tip care arata bine iti zambeste,,,,,
Fericirea si dragostea poate veni si toamna
Tomana am privit apusul soarelui ,, si am fost happy.
Toamna este ca o picatura palda
Toamna
parcurile sunt pline de frunze..,
Toamna danseaza melancolica
Sa nu uiti sa imi faci o Bucurie toamna..
Povestea toamnei este o uitare iar tu esti uitarea mea
Toamna asta chiar trebuie sa plec si sa spun doar ramas bun
O zi minunata de toamna ,,,,,, ,,, este cand cel care conduce tranvalui este super de treaba,, m-am ajutat sa cobor,,,,,,,,,, da toamana exista si oameni plini de iubire cu inima buna.
Cel mai tare este ca luna septembrie a fost un soare stralucitor ,,, pentru mine cu multa lumina insa 14 setembrie este,, si va fi mereu o zi negra pentru mine pentru ,, el nu este.............
Fericirea in toamna asta,,,,, ,, este sa fii multumit de ce pimesti de la DUMNEZEU fara mai cer nimic . . asta este implinirea sufletesc toamna
Toamna asta suntem impruna dar singuri .
O alta zi de toamna trista, ,,,este, pentru cineva ,, ....isi pierde tigarile la munte intr-o gara
In orice zi de toamna petreci timpulu doar cu cei ,, care au timp de tine.
Toamna si oricand adevarul ne face sa fim liberi
Mereu chiar si toamna fa ce iti spune inima,, nu ce vor alti
Toamna lasa totul in urma si merg mai departe
Voi lasa -o pe toamna sa imi vindece toate ranile pe care tu oricum nu mi-le ierti niciodata.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Hello decembrie:Ganduri decembrie
A Mai trecut un an din viata mea; A Venit decembrie. plin de bucurii. In decembrie m-am nascut eu. si cred ca sunt ...
-
Iubim toamna Toamna este iubire Am in dragoste toamna Visez mereu la dragoste. cand vine toamna Nu v...
-
Sa ierti o persoana, fiecare data o persona este dovada. iubirii in Octombrie. S iubesti , si sa ierti, este...

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu