Romantica .Don't worry,Be Happy !Love saves The Day , A iubi inseamna a ierta !! Gaseste curajul de fi tu insuti, chiar daca inca nu stii cine esti ! Viata este frumoasa merita traita fiecare clipa. Gandeste pozitiv!! M-am culcat si am visat ca viata era fericire M-am trezit si am vazut ca viata era datorie Mi-am facut datoria si fericirea a venit!!
luni, 27 noiembrie 2017
Ce daca ma doare
Ce daca ma doare ca, ai plecat, Nu am de ales decat sa sa te privesc cu pleci,'
Ce daca ma doare
eu raman in picioare.
Ce daca nu mai vorbim niciodata,
Ce daca nu mai o sa stiu nimic de tine , o sa imi vad
d de viata mea
Te voi uita cu timpul ce daca nu mai te gandesti la mine.Ce daca ai uitat te numele meu ce rost mai are sa ma gandesc la tine a te voi UITA ce daca nu imi dai mesaj de ziua mea sa de sarbatori , Ce
daca tu nu stii sa ierti eu te voi iarta.
Ce daca nu voi stii niciodata despre tine ce rost are,
Ce daca nu ne vom mai intalnii niciodata, ,
Ce daca nu sa ne mai intalnimi niciodata
Ce daca ma doare ininima ca tu nu esti In viata mea este iubire si pace. Ce doare sufletul ochii mei sunt plini de bucurie ,
Ce daca noiembrie a fost urat decembrie va fi de vis ,
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Hello decembrie:Ganduri decembrie
A Mai trecut un an din viata mea; A Venit decembrie. plin de bucurii. In decembrie m-am nascut eu. si cred ca sunt ...
-
Iubim toamna Toamna este iubire Am in dragoste toamna Visez mereu la dragoste. cand vine toamna Nu v...
-
Sa ierti o persoana, fiecare data o persona este dovada. iubirii in Octombrie. S iubesti , si sa ierti, este...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu