Toamna a trecut cu , bucurie., fericire, dragoste,, cu oameni bun, oameni mai putin bun
cu sentimente de, dor,, si dragoste cu emotii,, pozitive si cu amintii frumoase.
calatori la manasti la munte la mare; a fost un an frumos .. in care m-am bucurat de fiecare zi zambesc mereu zambetul este . una dintre calitatile mele
Multumesc divinitatii pentru toate ,
Sunt o persoana optimista, ma bucur de fiecare zi a vetii mele..
Despre Noiembrie .
Noiembrie este despre noi
Ramas bun Octombie , bun venit Noiembrie
Imi iubesc singuratea in noiembrie
N0iembrie este cu dragoste, si , fericire.
In noiembrie inca sunt frunze maro.
In noiembrie numai ne iubim
Noiembrie tu esti departe de inima mea
Nu mai vorbim in noiembie
Noiembrie este frig si ceata.
In noiembrie te-ai nascut tu. cel mai bun om
In noiembrie suntem suflete pierdute, chiar ratacite.
Noiembrie are parafum de dama.
Noimbrie ne spune povestea lui.
Noiembrie ne zambeste lin.
Fericirea.. se traiaste in doi in noiembrie viu.
Iubirea se simte in noiembrie palid.
Spune-mi orice despre tine in noioembrie
Azi ploua de ploua ,, de lumina zilei ,, ne daruieste pacea cea sfanta,
Frunzele cazute si umede astepta luna lui Noiembrie maro.
De fapt in noiembrie nu este ,,,,, nici prea cald nici prea frig .
Noiembrie nu imi aminteste de tine.
Noiembrie numai este nimic de despre noi doi.
Zile fericite vom avea in noiembrie
Sa uiti de mine i n noiembrie. ,si sa nu iti amintesti prea curand.
Ascult tacerea toamnei in noiembrie In Noiembrie a ninis la munte inca ninge din octombrie.
Noiembrie este un poem de dragoste.
Exista vara de noiembrie cu zile calde
Primele zile de noiembrie , su fost frumoase, cu soare,
Sa alungam rautatea din inima noasta sa evitem oamenii care ne fac rau.,
In noiembrie sa ai soare in sufletul tau
In noembrie sa ai lumina in inima ta.
Vreau ca divinitate sa ma ierte in noiembrie.
in noiembrie iti dai seama cine sunt prieteni tai si cei care nu.
Sa nu fii trista sa uiti de cei care ti-au facut rau
in noiembrie.
in noiembrie : astept un senm , un zambet, , o privire de la tine,
Imi doresc sa te iubesc in noiembrie
La fericire, drsgoste visez in noembrie
. Noiembrie a venit dar tu nu.
In noiembrie ochii tai sunt plin de iubire, si de lumina.
Zambeste -mi in noiembrie
Lasa-ma sz te privesc in noiembrie,'
Da-mi voie sa te iubesc in noiembrie.

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu