Romantica .Don't worry,Be Happy !Love saves The Day , A iubi inseamna a ierta !! Gaseste curajul de fi tu insuti, chiar daca inca nu stii cine esti ! Viata este frumoasa merita traita fiecare clipa. Gandeste pozitiv!! M-am culcat si am visat ca viata era fericire M-am trezit si am vazut ca viata era datorie Mi-am facut datoria si fericirea a venit!!
marți, 14 noiembrie 2017
Ganduri de sfrasit de toamna,
Toamna s-a dus dar, dragosta a ramas
Toamna numai este sufletul meu este plin de iubire
Cand toamna a plecat a plecat si amintrirea legata de tine.
Nici o urma de toamna , dar soarele , si speranta sunt cu mine
Desi toamna nu mai este dar, ploua cu soare in viata mea
Fiecare zi de sfrasit de toamna este.: o bucurie, este o dragoste.
Toamna a trecut cu bucuri, cu liniste, , cu pace si parca divintea mi-a raspuns. si tu esti zero pentru mine bunatea ta nu exista. pentru ca toamna ce tocmai a trecut tu nu ai suflet tu nu stii sa ierti..
A fost o toamana ca-n in povesti dar s-a dus asa cum se vor duce zi zile de iarna Istoria se repeta, in noiembrie aproprie toamna s-a dus dar , a ramas ploaia de frunze pe care am vazut-o si si azi. Sfarsit de toamna are amurg de apus de soare.
Toamna nu mai este dar unii oameni au,, durere in suflet.
Toamna a plecat, si deja a venit frigul.
Ce ne-mai ramas din toamna este, bunatate, sinceritate, smernia, pasinea ei pentru oameni de oferii dragoste...
Toamna nu este si depresia a dispurat
Sfarsit de toamna noiembrie viu. tu ai fost : ideealul meu invata,, de la tine a vut multe de invatat,, ai fost..ce mai important om din viata mea. ai fost tatal meu.si sunt mandra de asta. Te voi iubi mereu.
Esecul la sfrasit de noiembrie sfrasit de toamna este: ca traim prea putin sufleteste .,, nu mai ne indragostim caci iubim placerea nu mai cautam sa bucuram de viata.. caci de materialul ei,Nu mai ascultam caci tacem cu indiferenta Nu mai stim sa ne rugam caci vrem decat sa ni se dea,Nu mai ne bucuram caci suntem mereu tristi nemultumiti. La sfasitul toamnei nu rugam caci nu primi nici un raspuns da r , bine ar fi sa continuam sa ne rugam .La sfrasit de toamna sa fim liber sa ne exprimam sentimetele sa fim liber sa,, ne deschim sufletul unul fata de celalat.
Sa iubim , sa, ne iubim sufleteste la sfarasit de toamna.
Sfrasitul toamnei este si sfrasitul suferintei din dragoste.
Cand toamna nu mai este Poate sa, incepa o noua poveste de dragoste, sau o noua prietenie.
Trandrafiri sunt simbulu iubiri cand toamna a plecat din viata mea. Toamna nu mai este asa ca au plecat si pasarile a mai ramas bun toamna,
Iubesc la sfarasitul toamnei ploaia de frunze.. este o minune ca , ploua cu frunze.
La sfrasit de toamna am facut , fotografi unice. Un zambet cald in suflet mi-a aduce,, sfrasit de toamna.. Frumoase lebede pe lac in parc am vazut cand toamna a fost pe duca,
Zilele de iarna vor fi lungi si apasatore asa ca, sa ne bucuram de restul zilelor de noiembrie corolat.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Hello decembrie:Ganduri decembrie
A Mai trecut un an din viata mea; A Venit decembrie. plin de bucurii. In decembrie m-am nascut eu. si cred ca sunt ...
-
Iubim toamna Toamna este iubire Am in dragoste toamna Visez mereu la dragoste. cand vine toamna Nu v...
-
Sa ierti o persoana, fiecare data o persona este dovada. iubirii in Octombrie. S iubesti , si sa ierti, este...

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu