Anul 2017
s-a sfarsit s-a dus ca
vantul , tragem linie si ne
intrebam ce am realizat in acest an .Avea Scarface(Al
Pacino) o vorba "Every
day above ground is a good day" (Fiecare zi deasupra pamantului este o zi
buna)
deci desi nu pot lauda cu prea multe
realizari ,consider ca a fost un an bun.
Am calatorit mult.am cunoscut multe
persoane noi si m-am apropiat mai mult
de Dumnezeu.
Chiar daca nu sunteti o persoane
credincioasa ,va recomand cu cea mai mare caldura
manastirile din Romania.O sa aduca
multa liniste sufletesca si pana la urma asta e tot ce conteaza.
Dar sa
tinem cont si de zicala "Mâinile care ajută sunt mai sfinte decât gurile
care se roagă."Bunatatea este calea spre fericire.
Acum la sfarsit de an sa fim recunoscatori pentru ce avem,sa
privim cu optimism viitorul.
Sfrasit de an sa -i multumin lui Dumnzeu
pentru toate sa fim recunascatori, ,
Sfarasit de an emoti ras pregati de revelion.
Sfarasitul anului sa fie bogat
Sfrasitul anul sa ne prinda tot
optimisti
Sa avem parte de oameni
frumosi la suflet la sfarasit de an .
Nu trebuie sa lipsasca
rugaciunea de sfrasit de an
Sfarasitul anului sa ne dorim sa
fim la fel de optimisti si fericiti.'
Sfrasit de an dragostea nu mai este s-a dus si
ea .
Sfrasit de an o o profunzime
a sufletului
Sfrasit de an sunt gandurile
frumoase de la cei dragi
Va doresc: un
sfrasit de an ; plin de fericire, , si
dragoste

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu